Sezgin Şanlıtürk Kimdir?

Merhaba, Ben Sezgin.

10 Kasım 1991 İstanbul doğumluyum. İki çocuklu bir ailenin ilk çocuğuyum. Evliyim. İlk ve orta öğrenimimi yaşadığım şehirde tamamladıktan sonra üniversite için 2009 yılında Düzce şehrine yerleştim.  2013 yılında ise Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Bilgisayar Öğretmenliği bölümünden mezun oldum.

Sonrasında iş hayatına yavaş yavaş adım atmaya başladım. Uzun süre e-ticaret ve arşiv sektöründe çalıştım. Askerden geldikten sonrada artık asıl mesleğim olan öğretmenliği yapmam gerektiğine karar verdim.

2018 Yılında Van ‘da bulunan Erçek Çok Programlı Anadolu Lisesi ‘ne atamam gerçekleşti. Şu anda halen bu okulda görevimi yapmaktayım. Boş zamanlarımda 3D görsel tasarım ve şuanda tek yazarı olduğum www.sezginsanliturk.com blog sayfam ile ilgilenmekteyim.

Amacım resmi görevimi en güzel şekilde yapmanın yanında hobi olarak çalıştığım 3D görsel tasarım konusundaki becerilerimi geliştirerek projeler oluşturabilecek seviyeye gelmek ve günlük hayatta edindiğim bilgileri de blog sayfamda yer vererek, tecrübelerimi insanlarla paylaşmaktır.

Benimle ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz buraya yada buraya yada tam buraya tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. 🙂

Bu yazı yorumlara kapalı.